SMARTLAB LABORATUVAR MERKEZİ

LABORATUVAR HİZMETLERİ NEDİR ?

İnsan yaşamı düz bir çizgi değil ve yaşamın kendi içinde kimi zaman çok farklı beklenmedik istenmedik durumlar ortaya çıkabiliyor. Sağlık ise son derece önemli olan bir konu. Kişinin neresinde bir sağlık sorunu var ise canının ister istemez orada olduğunu düşünüyor. O yüzden de yaşadığı sağlık sorununa bağlı olarak ilgili uzmana gidiliyor. Kimi zaman da gidilen doktorlar belli bir takım bulgular elde etmek için laboratuvar hizmetleri alınmasını istiyor.

Neden Gereksinim Duyulur?

Üstte belirtilen konuyu biraz daha açmak gerekir ise kişi örneğin halsizlik, kendini iyi hissetmeme gibi bir durum ile doktora gittiği zaman doktor yapmış olduğu ilk muayenede halsizliğin nedenini bulamaz ise o zaman tam olarak nedeni bulabilmek için belli başlı bazı tetkikler isteyebiliyor. Çünkü halsizliğin anemi gibi, vücutta enfeksiyon gibi çok farklı sebepleri olabiliyor. Teşhisin doğru konulması ve tedavi sürecinin sağlıklı yürütülmesi için mutlaka başta kan tahlili olmak üzere birçok tahlil gerekli olabiliyor.

Bunun yanında kişinin böbreğinde taş oluşması, göğsünde kitle bulunması gibi durumlarda ilgili kütle ile ilgili olarak patalojik testler yapılması gerekebiliyor. Kitlenin neden olduğu, ne oranda risk içerdiği gibi durumlar tüm bu testlerde ortaya çıkabiliyor.

Yine idrar yanması, sık sık idrara çıkma probleminin farklı nedenleri olabiliyor ki bu noktada da tam tanı konabilmesi için idrar tahlilinin başta olmak üzere birçok tahlil gerekli oluyor. Bu durumda da laboratuar hizmeti alınıyor. Bu örnekler elbette çoğaltılabilir.

 

SMARTLAB TANI LABORATUVARI OLARAK:

İhtiyaç duyulan bütün laboratuvar işlemlerinizde iş ortaklarımız akredite laboratuvarlar ile en kısa sürede konforunuzdan ödün vermeden  Evde laboratuvar hizmeti başta olamak üzere ,bütün işlemlerinizİ uygun fiyat ve memnuniyet garantisiyle yaptırmak için bize ulaşmanız yeterli oluyor.

Süreci başından sonuna organize ediyor, ve bütün süreclerinizde hasta danışmanlarımızla birebir yanınızda oluyoruz.SMARTLAB  olarak çalışmakta olduğumuz  ister yerinde iste kurumuza gelerek Kaliteli güvenilir ve uygun fiyatlı hizmet almanızı sağlıyoruz

 Misafirlerimiz SmartLab laboratuvar merkezimizde ev konforunda randevulu veya randevusuz olarak  işlemlerini yaptırabilmektedirler.