RADYOLOJİ VE GÖRÜNTÜLEME

ÜCRETSİZ VİP TRANSFER

 

İSTANBUL İL  içerisinde, SMARTLAB anlaşmalı kurumlar networkünde bulunan sağlık kuruluşlarında Smartlab, aynıcalığı ile sağlık hizmeti alan bireylere sunulan bir hizmettir.

Büyük şehirlerde toplu taşıma insan yoğunluğundan dolayı çoğu zaman çileye neden olmaktadır. Hastaların memnuniyet odağı ile hareket eden SMARTLAB  metropollerde yaşanan bu çilenin farkındalığı ile kişilerin bir yerden başka bir yere ulaşımı esnasında yaşamış olduğu bu stres ve enerji kaybıns önleyebilmek amacıyla bireylere Vip Transfer hizmetini ücretsiz olarak sağlar.

Vip transfer ile kişi belirttiği lokasyondan ilgili sağlık kuruluşuna gidebilmek için SMARTLAB filosuna ait özel araçlar ile alınır. Sağlık kuruluşundaki işlemlerinin bitmesinin ardından yine kişinin istediği lokasyona ücretsiz ulaşımı sağlanır.

Vip Transfer hizmetini kullanarak SMARTLAB networkünde bulunan kuruluşlarında görüntüleme hizmetlerinden SMARTLAB ayrıcalığıyla yararlanmak isteyen kişilerin 0216 313 81 61 Nolu çağrı merkezini arayarak, info@smartlaboratory.com.tr adresine e-posta yollayarak, web sitemizdeki online randevu formu doldurarak hizmet talebinde bulunmaları yeterlidir.

RADYOLOJİ NEDİR?

 Radyoloji, hastalıkları teşhis etmek için vücudun içi yapı görüntülerinin yorumlandığı tibbi bir uzmanlık alanıdır. Hastalığın tanı ve tedavisi amacıyla radyasyon, yüksek frekanslı ses dalgaları veya çok güçlü manyetik alanlar kullanarak vücudun iç yapı görüntülerini üretir.

 Radyoloji, hastalıkları teşhis etmek için vücudun içi yapı görüntülerinin yorumlandığı tibbi bir uzmanlık alanıdır. Hastalığın tanı ve tedavisi amacıyla radyasyon, yüksek frekansi ses dalgalanın veyaçok güçlü manyetik alanlar kullanarak vücudun iç yapı görüntülerini üretir.

RADYOLOJİ HİZMETLERİMİZ

MR(EMAR)

BİLGİSAYARLI TOMOGRAFİ

ULTROSONOGRAFİ

DOPLER

RÖNTGEN

EKG

AYRINTILI BİLGİ VE RANDEVU İÇİN BİZE ULAŞIN..