HAKKIMIZDA

SMARTLAB

BİZ KİMİZ ?

SMARTLaboratuvarı, 2000’den bugüne modern tıbbın gerektirdiği laboratuvar anlayışını hizmet kalitesine yansıtarak,sağlık  alanında birçok kuruluşla birlikte  sektöre imzasını atmış  akademik tecrübeye sahip uzman kadrosu ve teknik personeli ile İstanbul ve çevresine akıllı laboratuvar teknikleri kullanarak hizmet vermektedir.


MİKROBİYOLOJİ LABORATUVARI

BİYOKİMYA LABORATUVARI

MİSYONUMUZ

 • Bilimsel ve etik kurallar ışığında kaliteden ödün vermeyen, hasta hakları ve memnuniyeti odaklı, kalitesi belgelenmiş, uluslararası standartlarda tıbbi laboratuvar hizmetlerimizle ve "Sağlıklı yaşam için güvenilir ve hızlı sonuçlar" sloganımız ile referans laboratuvar olarak sektörün gelişimine katkı sağlamaktır.


  Bu çerçevede;

  Laboratuvarımıza gelen tetkikleri gold standart veya gold standarda en yakın yöntemler ile çalışırız.

  • Çalıştığımız tüm testlerin bağımsız kuruluşlar tarafından denetime tabi olmasını sağlarız
  • Hızlı ve doğru sonuç vererek erken ve doğru tanıyı destekleriz.
  • En geniş test menüsünü en ileri teknoloji ile çalışarak hasta ve hekimlerimizin zahmetsizce sonuç almalarını sağlarız.
VİZYONUMUZ

Ülkemizdeki sağlık sorunlarının çözümünde temel ve birincil sağlık kuruluşu olup, takiben tüm İstanbul genelinde güzide ve itibarli bir sağlık müessesesi olmak asli hedefimizdir. Teknolojisi güncellenmiş sistemlerimizde, araştırılan patolojilerin radyolojik tanısına eksiksiz ulaşmak amacı ile akademik ve multiparametrik incelemeler yaparak, en doğru incelemeleri en kısa sürede sağlamaktır. İhtiyaç duyulan yüksek nitelikli uluslarası kalite standartlarını karşılayan,bilimsel platformların ve hastalarımızın hizmetine entegre çözümler sunan referans bir laboratuvar olabilmek için ileri teknoloji, bilgi ve tecrübemizi birleştirip daima gelişmeyi ve yenilikçiliği ön planda tutarak hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımaktır